top of page

Co nabízím

Chess Game

Strategie marketingové komunikace

Vytvářím strategie pro komunikaci. To zahrnuje audit stávající komunikace včetně webových stránek (eshopu) - jak z pohledu UX uživatelské použitelnosti, tak z pohledu technického (trekovací kódy, XML feedy atd.). Značka musí působit smysluplně a konzistentně. Každý komunikační kanál má svoji jasnou roli a dle toho se k němu přistupuje včetně vyhodnocování. Navrhuji výši rozpočtu pro mediální investice.

Brushing Dog's Teeth

Supervize a optimalizace komunikace

Vymýšlím, schvaluji a nebo optimalizuji komunikaci, ať už se jedná o malý letáček do schránky nebo o velkou bannerovou kampaň - jak z pohledu estetického, tak obsahového (texty, grafika). Aktivity vyhodnocuji a společně s klientem se je snažíme vylepšovat nebo i vymýšlet nové. Vypracovávám pravidelné měsíční reporty.

Calculator

Analytika, CRM a optimalizace rozpočtů

Bez detailního měření se dělají rozhodnutí těžko, proto analyzujme vše, co jde. A v digitálu toho opravdu není málo. Pomáhám s implementací analytiky i reklamních nástrojů nebo se správnou volbou pro CRM (práce se zákazníky). Na základě těchto dat optimalizujeme weby i aktivity a snažíme se co nejefektivněji využívat rozpočet.

Social network concept

Správa sociálních sítí a PPC kampaní

Pro některé klienty spravuji sociální sítě (Facebook, Instagram, LinkedIn) a nebo PPC kampaně (Google Ads, Sklik, Facebook/Instagram ads). Nejedná se o službu, kterou nabízím samostatně - pouze v případě komplexní spolupráce (nedává mi totiž smysl nastavovat PPC, ale neprobírat s klientem celkovou strategii, to by mě asi nebavilo).

UX

Vytváření webů a eshopů

Čas od času uspokojuji svého "kreativního ďáblíka" tím, že dělám weby a eshopy. Pro vytvoření je nutná velmi dobrá znalost klienta (positioning, cílová skupina, portfolio, benefity atd.), jinak nebude web dobrý. Proto neočekávejte, že to bude jednoduché. Pracuji pouze s těmito platformami: WIX na weby a SHOPTET na eshopy. Nicméně znám také poměrně dobře Shopify. Zde je seznam webů, které jsem dělal.

bottom of page