top of page

Kdo jsem

Digitálu se profesně věnuji už víc než 17 let. Z toho jsem byl 11 let zaměstnanec, teď působím na volné noze jako externí konzultant. Pohybuji se převážně v Praze, ale není to podmínkou.

Níže jsou moji dřívější zaměstnavatelé. V případě zajímavých (a převážně větších) firem dokážu pomoci i na plný úvazek, většinou krátkodobějšího charakteru (což není podmínkou, pokud nám spolupráce dává smysl, spolupracujme klidně dlouhodobě).

1024px-Dell_Logo.svg.png
2006-2008

B2B eCommerce a motivace salesforce

V Dellu jsem měl na starost kompletní online byznys v ČR a na Slovensku. Eshop nám spravovala pobočka v Indii, která mi za CZ/SK reportovala. Hlavní metrikou bylo tzv. ePenetration ( = podíl online objednávek na všech objednávkách udělaných přes Dell sales).

logo_RGB.png
2008-2011

Vývoj digitálních produktů

V přední české eRecruitment společnosti LMC (jobs.cz, prace.cz) jsem měl na starost vývoj a optimalizaci náborové aplikace LMC G2 včetně nastavování obchodních modelů nebo motivací obchodníků a školení klientů. Projektově jsem také vedl IT týmy vývojářů.

stažený soubor.png
2011-2016

B2C eCommerce

a Digitální MKT

V Tchibu jsem byl v první fázi zodpovědný za výkonnostní marketing eshopu Tchibo.cz a kompletní výsledky Tchibo.sk.

Ve druhé fázi jsem byl zodpovědný za CRM a za všechny nevýkonnostní digitální aktivity v obou zemích včetně založení TchiboBlogu.

RockPoint logo.png
2023

Marketingový ředitel

V rámci půlroční spolupráce jsem byl zodpovědný za marketingovou strategii a komunikaci (výkonnostní i brandově obsahovou) outdoorové značky Rock Point. Jednalo se o podporu 44 kamenných prodejen a 4 eshopových platforem včetně vlastních/distribučních značek Hannah, Keen a Rafiki.

Na volné noze jsem od listopadu 2016...

naHoru.tv LOGO ctverec.png

Mimochodem jsem také spoluzakladatelem horského videoportálu naHoru.tv, kde pravidelně točíme rozhovory (podcasty) s předními horskými osobnostmi, ať už se jedná o horolezce, chataře, horské běžce, skialpinisty nebo záchranáře.

bottom of page